Prasa

14 09 2015

Beauty Inspiration - magazyn dla managera

Beauty Inspiration to portal i magazyn adresowany do osób profesjonalnie zajmujących się biznesem beauty i spa, jak też wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w tym temacie. Dostarcza profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy, prowadzenia i specjalizacji rynku usług beauty, spa i wellness.

We wrześniowo-październikowym wydaniu magazynu opublikowany został artykuł mojego autorstwa pt.: Jabłkowy rytuał -  narodowy zabieg do SPA. Jabłka znane nam są doskonale z kulinarnych przepisów i choć każdy wie, że są zdrowe to nie wiele osób potrafi powiedzieć dlaczego? Jeszcze mniej osób wie, że jabłka są rewelacyjnym dodatkiem do kosmtyków, zarówno tych domowych, jak i specjalistycznych, przeznaczonych do zabiegów SPA. W artykule piszę o tym dlaczego warto je stosować w kosmetologii. Piszę także o własciwościach liści jabłoni, pestek z jabłek, a także olejku z pestem jabłek.

Tekst powstał we współpracy z firmą The Secret Soap, która w swojej ofercie posiada zestaw specjalistycznych kosmetyków bazujących na walorach polskich jabłek. Produkty te pięknie pachną i rewelacyjnie wpływają na skórę.

 

Zapraszam do lektury:

Beauty Inspiration str. 84 - 85

 

oraz bezpośrednio na stronę magazynu: Jabłkowy rytuał -  narodowy zabieg do SPA.