Loading

Fotograficzna wiosna

Kwiecień 2016

Fotograficzna wiosna

Wiosna to wspaniały czas na fotografię. Można się nią cieszyć, na nową ją odkrywać i każdego dnia uczyć się czegoś nowego. Jest to też idealny pretekst do wyjścia na spacer.

 

IMG_0290

 

Fotografowanie wiosną ma wiele zalet, a trzy najważniejsze z nich to:

  1. Wszystko kwitnie i cieszy nasze oczy (i serca) po długim okresie zimowych szarości. Wystarczy się rozejrzeć, aby znaleźć idealne motywy do fotografowania, które na 100% będą się wszystkim podobały
  2. Perfekcyjne światło nie tylko z rana, ale i po południu, co dla pracujących na etacie jest zbawienne 🙂
  3. Spacerowanie, które jest korzystne dla całego naszego organizmu oraz dużo ćwiczeń mięśni ramion i przedramion (związanych z podnoszeniem i opuszczaniem dłoni z aparatem), a także mięśni nóg i pośladków podczas przysiadów, skłonów i stawaniu na palcach (w celu uchwycenia w kadrze najpiękniejszych roślinek i owadów)

 

IMG_8083

 

Jeśli więc kochacie rośliny i fotografię tak jak ja, to nie traćcie czasu tylko weźcie w dłonie aparaty i idźcie szukać perfekcyjnych kadrów 🙂

 

www.dominikakustosz.com

IMG_0274

_MG_7796

 

Gdybyście chcieli dowiedzieć się jak robić perfekcyjne zdjęcia przyrodnicze to zapraszam Was na warsztaty fotograficzne. Więcej informacji na ten temat pojawi się już niebawem, a na razie możecie do mnie pisać w tej sprawie na Facebooku.