Loading

Współpraca

Chcesz wybrać się w podróż?

Zabiorę Cię w miejsca znane i nieznane, w podróż Twojego życia.

Współpraca

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y…

MOIMI ZDJĘCIAMI:

to proszę pamiętaj, że wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie jak i wiele innych, których jestem autorką są na sprzedaż. Fotografie zamieszczone na blogi i na mojej stronie w dziale Portfolio stanowią tylko mały wycinek mojego archiwum. Zdjęcia może kupić każdy komu się one spodobają, a następnie wykorzystać w sposób jaki sobie zaplanował. Mogą one posłużyć do reklamy, do ilustracji publikacji, do powieszenia na ścianie lub jako tapeta na komputerze.

Zajmuję się również przygotowywaniem fotografii na zamówienie np. do inwentaryzacji i dokumentacji przyrodniczo-kulturowych oraz fotoreportażem. Fotografie na zamówienie wykonywane są w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

Ceny fotografii uzależnione są od rodzaju publikacji, wielkości prac w druku oraz nakładu wydawnictwa. W przpypadku zamówień indywidualnych ceny uzależnione są od formy wykonania, formatu i ilości zamawianych prac. Oczywiście wycena prac dokonywana jest przed realizacją zamówienia po dokładnym ustaleniu Twoich wymagań.

 

MOIMI PUBLIKACJAMI:

to wystarczy do mnie napisać i zaproponować mi współpracę. Uwielbiam pisać, dokładnie sprawdzam rzetelność informacji i zawsze dotrzymuję terminów. O moich dotychczasowych publikacjach dowiesz się z mojej strony.

 

MOJĄ DZIAŁALNOŚCIĄ W TURYSTYCE:

to powinieneś wiedzieć, że nie ogranicza się ona tylko i wyłącznie do pilotowania grup. Chętnie pomogę także tym, którzy podróżować chcą sami, ale z różnych przyczyn nie mają czasu na to aby taką podróż zorganizować. Mogę wymyślić atrakcyjną trasę uwzględniając zainteresownia klientów lub pomóc w zakupie niezbędnych biletów, rezerwacji noclegów czy fakultatywnych atrakcji. Jeśli chcesz spędzić relaksacyjny wyjazd na rajskiej plaży, extremalną wyprawę w głąb dżunglii, niezapomniany romantyczny miesiąc poślubny, czyli po prostu chcesz wziąć udział w podróży swojego życia zgłoś się do mnie a resztą zajmę się już ja.

 

Co jeszcze?

Testy sprzętu, gościnne wpisy, reklama, prezentacja podróżnicza, warsztaty (podróżnicze, fotograficzne)? Jak najbardziej!

A może masz jakiś inny pomysł?

 

Śmiało napisz do mnie: dominika.kustosz@gmail.com