Prasa

07 05 2015

E!stilo

W najnowszym wydaniu kwartalnika E!stilo opublikowane zostały dwa artykuły mojego autorstwa: Praga oraz Chmielowa odnowa na wiosnę.

 

W ubiegłym roku jesienią miałam okazję odwiedzić Pragę. Był to wyjazd niezwykły z wielu względów, ale najważnejsze, że Praga mnie całkowicie zauroczyła. Zachwyciły mnie spacery pośród pięknych kamienic, rozmowy z otwartymi i serdecznymi Czechami oraz fascynującymi muzeami. Z tekstu dowiecie sie nie tylko, które zakamarki Pragi warto dowiedzić, ale takż egdzie spać i jeść aby było zdrowo i ekologicznie. 

 

Podczas tej podróży miałam także możliwość skosztowania czeskiego piwa. Przeciętny Czech wypija go rocznie 130-140 litrów, ale mało kto wie, że Czeszki wykorzystują piwo także do dobania o siebie. Piwne SPA bije rekordy poularności. Dlatego też, postanowiłam przyjrzeć się temu tematowi z bliska. W artykule "Chmielowa odnowa na wiosnę" opowiadam Wam o wpływie chmielu na naszą urodę. Zdradzam też kilka przepisów na chmielowe kosmetyki, które możecie zrobić sami w domu.

 

Zapraszam do lektury:

E!stilo nr. 2 (35) str. 46 - 49 oraz 50 - 53