O mnie

Dominika Kustosz

przewodnik turystyczny

Z wykształcenia jestem biologiem, z zamiłowania podróżnikiem, fotografem i dziennikarką. Organizuję wyjazdy dla tych, którzy nie mają na to czasu. Zafascynowanała mnie Azja i Afryka dlatego staram się często odwiedzać te rejony świata. Podczas wypraw zwracam szczególną uwagę na lokalny folklor, kulturę i przyrodę. Śpię w jurtach, jem robaki, jeżdżę na słoniach, pływam z delfinami... uwielbiam być w drodze.

JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI...

MOIMI ZDJĘCIAMI:

to proszę pamiętać, że wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie jak i wiele innych, których jestem autorką są na sprzedaż. Fotografie zamieszczone na stronie w dziale Portfolio stanowią tylko mały wycinek mojego archiwum. Zdjęcia może kupić każdy komu się one spodobają, a następnie wykorzystać w sposób jaki sobie zaplanował. Mogą one posłużyć do reklamy, do ilustracji publikacji, do powieszenia na ścianie lub jako tapeta na komputerze.

Oprócz fotografii oferowanych z mojego archiwum do celów wydawniczych i wystroju wnętrz zajmuję się również przygotowywaniem fotografii na zamówienie np. do inwentaryzacji i dokumentacji przyrodniczo-kulturowych oraz fotoreportażem. Fotografie na zamówienie wykonywane są w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

Ceny fotografii uzależnione są od rodzaju publikacji, wielkości prac w druku oraz nakładu wydawnictwa. W przpypadku zamówień indywidualnych ceny uzależnione są od formy wykonania, formatu i ilości zamawianych prac. Oczywiście wycena prac dokonywana jest przed realizacją zamówienia po dokładnym ustaleniu Państwa wymagań.


MOIMI PUBLIKACJAMI:

to wystarczy do mnie napisać i zaproponować mi współpracę. Uwielbiam pisać, dokładnie sprawdzam rzetelność informacji i zawsze dotrzymuję terminów. O moich dotychczasowych publikacjach dowiesz się z zakładki Prasa.

 

MOJĄ DZIAŁALNOŚCIĄ W TURYSTYCE:

to powinni Państwo wiedzieć, że nie ogranicza się ona tylko i wyłącznie do pilotowania grup. Chętnie pomogę także tym, którzy podróżować chcą sami, ale z różnych przyczyn nie mają czasu na to aby taką podróż zorganizować. Mogę wymyślić atrakcyjną trasę uwzględniając zainteresownia klientów lub pomóc w zakupie niezbędnych biletów, rezerwacji noclegów czy fakultatywnych atrakcji. Jeśli chcesz spędzić relaksacyjny wyjazd na rajskiej plaży, extremalną wyprawę w głąb dżunglii, niezapomniany romantyczny miesiąc poślubny, czyli po prostu chcesz wziąć udział w podróży swojego życia zgłoś się do mnie a resztą zajmę się już ja.