Aktualności

15 06 2014

Podwodny Wrocław

Podwodny Wrocław to cykliczny festiwal sztuki, który w tym roku odbędzie się w dniach 27 - 28 czerwca.

Ideą festiwalu jest prezentacja szerokiego spektrum wrocławskiej sztuki – począwszy od koncertów, poprzez wystawy, performance, spektakle, pokazy video art, instalacje, pokazy mody, warsztaty i prezentacje sceny literackiej. Festiwal Podwodny Wrocław to platforma na której spotykają się najbardziej charakterystyczni a także zaangażowani i indywidualni artyści ze środowiska twórczego Wrocławia, twórcy o charyzmatycznych osobowościach realizujący swoje idee artystyczne na wielu płaszczyznach, nie przynależąc do dyktatu żadnego medium tworzących swą sztukę.

Festiwal Podwodny Wrocław ma za zadanie kreować Wrocław jako jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji w tym roku również umieścimy poszczególne działania artystyczne na pokładach pływajcych po Odrze statków wycieczkowych wynajętych specjalnie na ta okazję. W ciągu całego dnia odbędzie się 22 rejsy, każdy trwający 60-90 min rejs będzię odzielną propozycją programową (spektakl teatralny, koncert, wystawa, zajęcia dla dzieci, spotknie poetyckie, pokaz filmowy). Po rejsach odbędzie sie wspólne ognisko w przystani za ZOO.

Podczas festwialu prezentowana będzie wystawa moich fotografi pt. "Różnorodność". Będzie to niepowtarzalna szansa, aby przyjrzeć się z bliska naturze i kulturze Afryki. Ekspozycja zawierać będzie fotografie zrobione w trakcie wypraw na ten intrygujący kontynent. 


Wystawę będzie można oglądać w Browarze Mieszczańskim:

ul. Hubska 44-48
50-502 Wrocław


Program wszystkich imprez znajduje się na stronie Browaru Mieszczańskiego

 

Do wydarzenia można dołączyć na Facebook'u dzięki temu będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami.