Prasa

12 12 2008

Stylowy Magazyn Studencki

W grudniowym numerze Stylowego Magazynu Studenckiego opublikowany został wywiad, który przeprowadziłam z Karolem Glimosem. 

"Biznes na motylach" to tekst o młodym studencie prawa, którego pasją są tropikalne motyle. Jego domowa kolekcja liczy 20 tysięcy okazów owadów. Z czasem pasja ta stała się biznesem dzięki, któremu Karol zarabia na życie. Co więcej, w poszukiwaniu nowych okazów insektów przemierza on najdalsze zakątki świata.

Zapraszam do lektury na stronę magazynsms.pl

 

W numerze tym ukazał się także artykuł będący relacją z mojego zdobywania kirgiskiego siedmiotysięcznika. Tekst pt.: "Magiczne siedem tysięcy. Trekking na granicy Kirgizji i Tadżykistanu" znajduje się na stronach 14 -15. A oto jego fragment aby zachęcić Was do czytania:

"Dźwięk helikoptera w górach nie wróży niczego dobrego. Wieści wśród alpinistów w bazie rozchodzą się błyskawicznie: jakiś Irańczyk pośliznął się i spadł kilkaset metrów. Jest połamany, ale żyje. Kilka dni wcześniej znaleziono w namiocie na grani dwie Czeszki. Jedna w stanie skrajnego wyziębienia trafiła do szpitala, gdzie amputowano jej 8 palców u rąk, druga zamarzła na śmierć."

Cały artykuł dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie: magazynsms.pl

SMS nr. 15