Prasa

20 05 2014

Sufler Młodej Pary

Wraz z wydaniem najnowszego numeru informatora Sufler Młodej Pary rozpoczęła się moja współpraca z tym wydawnictwem. W bieżącym numerze opublikowany został artykuł mojego autorstwa pt.: "Romantyczne Maroko". 

Każdy kto organizował swój ślub i wesele wie, że czasami jest to ciężka praca, dlatego tym ważniejsze jest jak zaplanujemy podróż poślubną. Po zakończeniu wesela przychodzi moment kiedy powinno się spakować walizki i wyjechać na wymarzoną, romantyczną wycieczkę. Niewiele osób może sobie pozwolić na to aby był to prawdziwy miesiąc miodowy jednakże długość samego wyjazdu nie ma znaczenia jeśli jest on dobrze zaplanowany. Podróż poślubna powinna być inna od wszystkich dotychczasowych, które odbyliśmy tak abyśmy ją wspominali do końca życia z uśmiechem na ustach i westchnieniem rozmarzenia. W artykule "Romantyczne Maroko" pdpowiadam Wam jak zaplanować idealną podóż poślubną do tytułowego kraju.

Jest to pierwszy z artykułów, w których będę pisała o romantycznych miejscach idealnych na niezapomnianą podóż poślubną. Będę także pisała o zwyczajach poślubnych w innych państwach oraz o tym jak radzą sobie w małżeństwie pary, z których jedna z osób wywodzi się z kraju o kompletnie odmiennej kulturze. 

Artykuł "Romantyczne Maroko" dostępny jest w całości na stronie www.firmyweselne.pl

Sufler Młodej Pary nr. 63 Kraków Wiosna 2014 strony 48 - 49

 

 

Ponadto, na stronie firmowej opublikowany został inny artykuł mojego autorstwa o podróży poślubnej po Chorwacji. Artykuł nosi tytuł: Podróż poślubna dla zmotoryzowanych i można go przeczytać tutaj.